FESTİVAL EKİBİ - 4.FBÇF

AXA Sigorta

ALPER TANYER

ÖZGE ALTINTAŞ

NUR ÖZKAN

SOBRAZ İLETİŞİM, İletişim Ajansı

Festival Onursal Eş Başkanı

HAZAL HAMMADİ (Yaş: 12)

Festival Onursal Eş Başkanı

AHMED MUHAMMED (Yaş: 12)

Genel Sanat Yönetmeni / General Art Director

ENES KAYA

Genel Sanat Yönetmeni Asistanı Prodüksiyon 

RANA MENGÜ

Genel Sanat Yönetmeni Asistanı MC

SELİN YALÇIN

Prodüksiyon Amiri 

ATAKAN BEKTAŞ

Sosyal Medya ve Topluluk Yönetimi 

AYŞENUR ÇELİMLİ

Festival Afişi 

ERHAN CİHANGİROĞLU

Grafik ve İllüstrasyon Tasarımcısı 

NAZ SUDEN ÇOLAK (Choose)

Koordinasyon Ekibi / Coordination Team

BEYZA DURMAZ, Misafir Koordinasyon

GÖRKEM TOMRUKMisafir Koordinasyon

KÜBRA GÜLTedarik Koordinasyon

İLAYDA OKER, İkramlar Koordinasyon

SEHER DİLMAÇ, İkramlar Koordinasyon

YUNUS EMRE BENLİ, Aktiviteler Koordinasyon

NİLÜFER TİRSİAktiviteler Koordinasyon

METİN YILMAZTÜRK, Festival Alanı Dekorasyonu Sorumlusu

TAYGUN CANKUR, Festival Alanı Dekorasyonu Sorumlusu

DORUK ERAY DİNÇER, Festival Alanı Dekorasyonu Asistanı

ESRA ÇALIŞKAN, Festival Alanı Dekorasyonu Asistanı

MELEK ÖLZE, Oyun Alanı Sorumlusu

RÜVEYDA BULGAN, Masal Atölyesi Sorumlusu

GAYE GÜL SARIBAŞAK, Tiyatro & Müzik Sorumlusu

MELİKE ULU, Sağlık & Güvenlik Sorumlusu

EMRE ŞENTÜRK, Sağlık & Güvenlik Sorumlusu

BEYZANUR ERKUŞ, Geri Dönüşüm Atölyesi & Temizlik Sorumlusu

ÖZLEM ÇİÇEK, Festival Ekibi Akreditasyon Sorumlusu

Aktivite Ekibi / Activity Team

EBRU AYVERDİ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

GÖKÇENUR KIRAN, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

DENİZ ÖZDEMİR, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

MISRA KOŞARSOY, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

GAMZE BİLGİNYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

DİLAN YANANYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

İNCİNAZ YANANYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BUSE SAĞLAMYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

HAYRUNİSA YALÇINKAYAYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

EBRAR ÇALIŞKANYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

DİLARA ŞENSOYYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

FATMA ÇAKICIYüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

MUHAMMET EMİN AKİPEK, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BERKE YILDIRIM, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

HANİFE KABULÜ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

YAĞMUR ÇALIŞ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

GÜLŞAH SERAP AYVAZ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

NALAN YILMAZ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

ALEV ANIL, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

DENİZ ATEŞ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BAŞAR TEKİN, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BEGÜM KÖKSAL, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BERİNSU KOPUZ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

EYLEM ASLAN, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

UMUT GEZER, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

KAAN USTA, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

ALARA KOÇMAN, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

TUNA BİRLİK, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

LARA TOLAY, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

ÇAĞLA ŞAHİN, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

MARİA OBA, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

MAXIMILIAN ALİ KRAFT, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

PETEK LAL BİROL, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BİRCE ÖZENÇ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

EMRE KOÇ, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

LEVENT İŞLER, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

ALP HATİPOĞLU, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

KAAN TAŞTEPE, Yüz Boyama, Resim & Kukla Atölyesi

BÜLENT GÖRKEM ULUÇAY, Sek Sek

TARIK TÜRKHAN, Sek Sek

HASAN BARIŞ GÜZELKAN, İp Atlama

BİLGE NUR GÜVEN, İp Atlama

SENA KULGA, İp Atlama

İREM MUHTAROĞLU, Dans Atölyesi

OKTAY KELEŞ, Dans Atölyesi

FİRDEVS OLCAY YÖRÜKOĞLU, Barış Manço - Büyümüş de Küçülmüş Masal Atölyesi Sunucu

SENA NUR YEŞİLPINAR, Barış Manço - Büyümüş de Küçülmüş Masal Atölyesi

ŞEVVAL BAYEZİT, İkram Dağıtımı

HANİFE KAYA, İkram Dağıtımı

ELİF ŞAHİN, İkram Dağıtımı

GÜNEŞ TEKNİKEL, İkram Dağıtımı

LİDYA NAZ TANYELİ, İkram Dağıtımı

EZGİSU ÇETİN, İkram Dağıtımı

CEREN KARAHASAN, İkram Dağıtımı

ZEYNEP ÇAKAR, Sembolik Gişe: Hatıra Bilet Dağıtımı

MERVE GÜNDOĞDU, Sembolik Gişe: Meyve Suyu Dağıtımı

IŞILAY ARI, Sembolik Gişe: Patlamış Mısır Hazırlığı & Dağıtımı

RABİA CAN, Sembolik Gişe: Patlamış Mısır Hazırlığı & Dağıtımı

AYNUR TORAMAN, Sembolik Gişe: Patlamış Mısır Hazırlığı & Dağıtımı

TUANA GÜLMEZ, Sembolik Gişe: Patlamış Mısır Hazırlığı & Dağıtımı

ECE ALMİRA KAYA, Sembolik Gişe: Patlamış Mısır Hazırlığı & Dağıtımı

DELAL YÜCE, Sembolik Gişe: Yer Gösterici (Teşrifatçı)

Gösteri Ekibi / Show Team

AYŞE AKKUŞ, Palyaço & Balon Atölyesi

ÖMER METEHAN AKKUŞ, Palyaço & Balon Atölyesi

ALEV PEŞTE, Masal Anlatıcısı

SÜLEYMAN BERK KARAHAN, Müzisyen

VURAL, Çocuk Müzik Konseri

MİLAD, Çocuk Müzik Konseri

SİHİRBAZ TALİP, Jonglör, Sihirbaz & Ateş Show

Teknik Ekip / Coordination Team

MAKSUT KÖSE, Film Gösterim Sorumlusu

YUSUF GÜNGÖR, Film Gösterim Teknisyeni

SAVAŞ KARAÇELİK, Ses Sistemi Sorumlusu -DJ

SAMET ZOR, Ses Sistemi Sorumlusu -DJ

OĞUZHAN EKİZ, Ses Sistemi Asistanı & Işık Şefi

Lojistik Ekibi / Technical Crew

ERCAN AYKUR, Lojistik Sorumlusu

HABİB AYVAZ, Mobil Jeneratörlü Işık Kamyonu Sorumlusu

Video ve Fotoğraf Çekim Ekibi / Video and Photo Shooting Team

CAN SABUNCUOĞLU, ​Video ve Fotoğraf Çekim Ekibi Sorumlusu

TİMUR MİNGAZİROV, Görüntü Yönetmeni

ZEYNEP MELİS EKŞİ, Kamera Asistanı

FIRAT ÖZMÜŞ, Festival Fotoğrafçısı

Destek Ekibi / Support Team

SAMET KARDAŞ, Afiş Asımı

KEREM KORUK, Broşür Dağıtımı

TAZE BASKI MERKEZİ, Ozalit & Matbaa

LAL İSTANBUL REKLAM, Branding

MK SİNEMA, Film Gösterim Hizmetleri

BKM, Festival Filmi

Sinemasal House

Balat Mh. Yıldırım Cd. No:128

Fatih, İstanbul - TR 34087

#sinemasal

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Sinemasal'dan haberleri

İlk Önce Sen Duy

Website by New Saga