top of page

₺ 68.000,00

Bağış Toplamı
Son Güncelleme: 1 Nisan 2023

272

Hediye Bilet Sayısı
1 Adet Hediye Bilet Bağışı 250 ₺'dır.

Şu an, deprem bölgesinde yaşayan ve daha iyi bir gelecek hayali kurması gereken milyonlarca çocuk var!

Alacağınız her bir Hediye Bilet ile 1 çocuğun daha Sinemasal Akademi'nin büyülü dünyası ile tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Sinemasal bağışçı listesi için tıklayın.

Bağışçı hakları beyannamesi için tıklayın.

sinemasal-gulen-kız.JPG

Harekete katıl. #hediyebilet

İstediğin Kadar Çocuğa Hediye Bilet Alabilirsin

1 adet Hediye Bilet bağış bedeli 250 ₺'dır.

₺ 68.000,00

Bağış Toplamı
Son Güncelleme: 1 Nisan 2023

272

Hediye Edilen Bilet Sayısı
1 Adet Hediye Bilet Bağışı 250 ₺'dır.

Şu an fonlanan bölgeler;

Sinemasal Akademi Antakya Kampüsü

Kampüs detayları için tıklayın!

Sinemasal Akademi Samandağ Kampüsü

Kampüs detayları için tıklayın!

100 ADET VE ÜZERİ BİLET BAĞIŞLARINIZ İÇİN LÜTFEN BURAYI TIKLAYIN
Hediye Bilet 2023

Enes Kaya

Sosyal Girişimci

Bir film izlersin hayatın değişir, bir çocuk değişirse dünya değişir! Sinemasal sevgisini tüm çocuklarla paylaşabilmek dileğiyle...

Geveze

Radyo Programcısı

Sinemasal çalışmalarının Türkiye'nin sosyo-kültürel gelişimine büyük fayda sağlayacağı çok açıktır. 

Gupse Özay

Oyuncu, Senarist, Yapımcı

Sinemayla tanışmayan çocuk kalmasın diyorsan Bir Bilet De Sen Al ve sinemanın büyülü dünyasını çocuklarla paylaş...

2024’de Sevdiklerinize En Anlamlı Hediyeyi Verin!

Bireysel olarak kendiniz ya da sevdikleriniz adına; kurumsal olarak ise çalışanlarınız ve iş birliği içerisinde olduğunuz kişi, kurum ve kuruluşlar adına Hediye Bilet bağışlayabilirsiniz. (1 adet Hediye Bilet bağış bedeli 250 TL’dir.) İletişim: info@sinemasal.org

Sinemasal Teşekkür Sertifikası

Etkinliklerinize konuşmacı olarak katılacak kişilere ve sponsorlarınıza Sinemasal Teşekkür Sertifikası hediye ederek, depremden etkilenen çocukların Sinemasal Akademi ile tanışma heyecanına ortak olabilirsiniz. (1 adet Teşekkür Sertifikası bağış bedeli 250 TL’dir.)

 

İletişim: info@sinemasal.org

Sinemasal Davetiyeler

Sinemasal İşler tasarım ekibimizle birlikte, nişan, düğün, açılış, yıldönümü vb. organizasyonlarınız için hayallerinizdeki davetiyeyi tasarlayabilir ve davetiyelerinize eklenecek not ile birlikte bu özel günlerinizin çok daha değerli bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Davetiye notu örneği: Depremden etkilenen çocukları, Sinemasal Akademi'nin büyülü dünyasıyla tanıştırmak için, bu mutlu günümüzde sizin adınıza Sinemasal’a bağış yaptık.

İletişim: info@sinemasal.org

SİNEMASAL HEDİYELER ÇOK YAKINDA!

Özel günlerinde sevdiklerinizi Sinemasal hediyelerle mutlu edin

Sevdiklerini mutlu ederken çocuklara da Sinemasal Akademi deneyimi hediye edebilirsin. Çok yakında satışa sunulacak olan birbirinden özel Sinemasal tasarımlı ürünler, bağış sertifikaları ve özel gün kartları hediyenisec.org adresinde sizleri bekliyor olacak.

Sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve partnerlerinizin özel günlerini hediyenisec.org'dan alacağınız hediyelerle kutlayabilirsiniz.

Alacağınız her bir ürün sayesinde 1 çocuk daha Sinemasal Akademi'nin büyülü dünyası ile tanışma şansı yakalayacak.

İsterseniz göndermek istediğiniz hediyeyi kendiniz seçebilir, isterseniz de Sinemasal Gift Kart (süreli/süresiz) ile sevdiklerinize kendi seçme haklarını tanıyabilirsiniz.

81 il 922 ilçeye gönderim sağlanabilmektetir. Detaylar yakında...

HEDİYENİ SEÇ

DAHA FAZLASINI YAPIN

Nakdi Bağış

Sinemasal Akademi projemizin genel giderlerinde kullanmamız için Sinemasal Kültür Sanat Derneği’ne nakdi bağış yapabilirsiniz. (Banka hesabımıza yaptığınız bağışlar ile Sinemasal Akademi projesi süresi boyunca İstanbul ve bölge ofislerimizde yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duyulan personel ve ofis giderlerinin yanı sıra saha araştırmalarımızda gerekli olan ekip, ekipman, ulaşım, konaklama vb. masrafların karşılanmasına yardımcı olursunuz.)

Bağış Hesabı:

Sinemasal Kültür Sanat Derneği

TR30 0006 2000 1600 0006 2949 72

Garanti Bankası - Unkapanı Şubesi TL

Ayni Bağış

Sinemasal Akademi projesi kapsamında gerçekleşen etkinliklerimizde ihtiyaç duyduğumuz ekipmanları Sinemasal’a hediye edebilir veya süreli kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Güncel ihtiyaç listemiz için tıklayın.

Köy Okullarına Sinema

Depremden etkilenen bölgelerde yer alan ve diğer kişi kurum ve kuruluşlar tarafından yenilenen köy okullarına sinema salonu kurabilmemiz için ses sistemi, perde ve projeksiyon bağışı yapabilirsiniz. Salona asılan bilgilendirici tabelada bağışçılara ait bilgiler yer alıyor. Salon masrafının tamamını karşılarsanız, tercihiniz doğrultusunda salona sizin veya kurumunuzun adını veriyoruz.

İletişim: info@sinemasal.org

bottom of page